Referanslar

Hasta referansları

Her zaman en iyi tavsiye yaşayandan dinlemektir.

Hareketsiz çalışma hayatım ve yoğun çalışma dönemim nedeniyle boy-kilo oranım ciddi anlamda bozuldu. Bu durumdan kısa sürede kurtulmak için neler yapılabileceği konusunda Google’da araştırma yaptım. Healmedy’nin Sevgi ve Bakım Ekibi ile iletişime geçtim. Tedavi seçenekleri sunuldu ve tedavim planlandı. Tüm tedavi sürecimi titizlikle takip eden tüm ekibe teşekkür ederim.

Healmedy Sevgi ve İlgi Ekibi, uçak biletlerimden havalimanından otelime ulaşımıma kadar olan süreci çok iyi yönetti. Ameliyatımla da yakından ilgilendiler ve tüm ameliyat sürecinde her şey önceden düşünüldüğü için stressiz bir süreç geçirdim. İyi ki Healmedy ile tanıştım.

57 yaşındayım ve ev hanımıyım. 6 ay önce 159 kiloydum ve fazla kilolarımdan kaynaklanan bel ve diz rahatsızlığım nedeniyle yürüteç yardımıyla yürüyebiliyordum. Bir arkadaşımın yönlendirmesiyle Healmedy’nin Sevgi ve İlgi Ekibi ile tanıştım ve ardından internet üzerinden araştırma yaptım. Operasyonun deneyimli ve çok iyi doktorlar tarafından yapıldığını ve ekibin titizlikle çalıştığını gördüm. Gastrik bypass ameliyatı oldum ve 60 kilo verdim. Tüm Healmedy ekibine teşekkür ederiz.

Operasyonun deneyimli ve çok iyi doktorlar tarafından yapıldığını ve ekibin titizlikle çalıştığını gördüm. Gastrik bypass ameliyatı oldum ve 60 kilo verdim. Tüm Healmedy ekibine teşekkür ederim.

Ameliyatımla da yakından ilgilendiler ve tüm ameliyat sürecinde her şey önceden düşünüldüğü için stressiz bir süreç geçirdim. İyi ki Healmedy ile tanıştım.

Healmedy’nin Sevgi ve Bakım Ekibi ile iletişime geçtim. Tedavi seçenekleri sunuldu ve tedavim planlandı. Tüm tedavi sürecimi titizlikle takip eden tüm ekibe teşekkür ederim.

Sağlıklarını iyileştirdiler

Bir hikaye
çok fazla şey anlatır

Obezite ameliyatı olmak istiyorsanız sağlık ve aşk ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizi ve sorunlarınızı dinliyor ve büyük bir titizlikle çözüyoruz.Kısaca


Healmedy size çeşitli tıbbi hizmetler sunar. Obezite Cerrahisi hastalarımıza sunduğumuz en önemli hizmetlerden biridir. Bazı tıbbi hizmetler hakkında herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, bize hemen ulaşabilirsiniz
Hemen Ulaşın


Healmedy’den bilgi alabilmek için mail adresinizi iletin.    Copyright 2023. All rights reserved.