KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ AÇIK RIZA BEYANI

Kişisel verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin detaylı bilgileri içeren ve kişisel verilerimin elde edildiği tarihte bilgime sunulan Aydınlatma Metni uyarınca;

  • Ürün ve hizmetlerinizle ilgili pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, ürün ve hizmetlerinizle ilgili tanıtım, iletişim, reklam, pazarlama, satış, kampanya faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla işlenmesine izin veriyorum.
  • Ürün ve hizmetlerinizle ilgili pazarlama süreçlerinin yürütülmesi amacıyla, SMS, WhatsApp vb. uygulamalar, kısa ve anlık mesajlar, telefon, reklam, pazarlama ve ürün tanıtım içerikli e-posta.
  • Özel nitelikli kişisel verilerimin Şirketiniz tarafından verilen sağlık hizmetlerinin ifasında beni bilgilendirmek, teklifte bulunmak, taleplerimi yerine getirmek, teşhis ve tedavi süreçlerini yürütmek, gerekirse ameliyat öncesi ve sonrası ilgili tetkikleri yapmak amacıyla işlenmesine izin veriyorum, yasal bildirimlerin yapılması, hasta memnuniyeti, müşteri ilişkileri süreçlerinin yürütülmesi, şikayet ve önerilerimin değerlendirilmesi.
  • Özel nitelikli kişisel verilerimin, şirketiniz ile akdedilen hizmet sözleşmesi uyarınca sağlık hizmeti sunumu amacıyla iş ortağınız olan hastane, klinik ve doktorlara aktarılmasına; sağlık hizmetlerinin sunumu kapsamında yasal bildirimlerin yapılması, bilgilendirme ve gerekli bildirimlerin yapılması amacıyla başta Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığı olmak üzere yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına.
  • Şirketiniz tarafından hasta takibi ve hasta kaydı oluşturma süreçlerinde kullanılan Abro programı üzerinden veri saklama ve saklama faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla kişisel verilerimin ve özel nitelikli kişisel verilerimin yurt dışında yerleşik hizmet sağlayıcılarınıza aktarılmasına onay veriyorum. Bana sağlanan sağlık hizmetleri kapsamındaki kayıtlar. Fakat; Kişisel verilerimin, sunucuları yurt dışında bulunan kurumsal e-posta, veri depolama ve/veya bulut hizmet sağlayıcılarına (MS Office 365) aktarılmasına izin veriyorum.

Tarafıma sunulan Aydınlatma Metni kapsamında, kişisel verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda düzenlenen “açık rıza” hukuki sebebine dayanılarak işleneceğini biliyorum; Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin açık rızamı her zaman veri sorumlusuna başvurarak geri alma hakkım olduğunu biliyorum.

Açıklama metnini okudum. Kişisel verilerimin işlenmesi hakkında bilgi sahibiyim.
Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili kullanım ve ihtiyaçlarıma göre bana özel önerilerde bulunmanızı, kampanya, kampanya ve duyurulardan haberdar olmanızı ve bana SMS, WhatsApp vb. yollarla ulaşarak ticari elektronik ileti göndermenizi onaylıyorum. .uygulamalar, kısa ve anlık mesajlar, telefon, e-posta.
Kişisel verilerimin bana sunulan Aydınlatma Metni kapsamında işlenmesine ve aktarılmasına açık rızamı veriyorum.


Kısaca


Healmedy size çeşitli tıbbi hizmetler sunar. Obezite Cerrahisi hastalarımıza sunduğumuz en önemli hizmetlerden biridir. Bazı tıbbi hizmetler hakkında herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, bize hemen ulaşabilirsiniz
Hemen Ulaşın


Healmedy’den bilgi alabilmek için mail adresinizi iletin.    Copyright 2023. All rights reserved.